0cart

Майстерня флористики "КвітЛенд" знаходиться на квітковому ринку (р-н станції метро Гагаріна). Почавши свою діяльність у 2008 році, ми досягли рівня високого професіоналізму. Наші співробітники - флористи з великим стажем, розвиненою фантазією, вишуканим смаком. Ми зможемо оформити букет або композицію для будь-якої знаменної дати.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Наше кредо – комфорт і радість клієнта. Тому для жителів і гостей Харкова ми організували цілодобову доставку квітів. Щоб кожен міг порадувати коханих, рідних і близьких, ми пропонуємо купити квіти:
– оптом і вроздріб;
– окремо та в букетах;
– у вигляді композицій. Кожен букет або композиція унікальні, і складаються відповідно до побажань замовника. З нашою допомогою Ви прикрасите весільну церемонію живими квітами, доведете свою любов і відданість партнеру, принесете радість дівчині, колезі, батькам і всім, хто для Вас дорогий. За роки роботи ми сформували асортимент, який включає як унікальні, екзотичні квіти, так і класичні, недорогі. Тому кожен зможе підібрати букет або композицію на будь-який бюджет. А якщо трапиться ситуація, коли в процесі доставки квіти втрачають ідеальний зовнішній вигляд, ми компенсуємо замовнику всі витрати. Доставка кожного букета проводиться за індивідуальним маршрутом і мінімальним тарифом (5грн./км.).