0cart

Эустома

Эустома бело - сиреневая

Еустома – представляє сімейство тирличевих. Грецьке найменування рослини сформовано з двох слів, що дослівно означає «хороший рот». Популярні декоративні квіти, які відносяться до даного роду, звуться лізіантус – від латинського «гіркий квітка». Саме таку назву не так давно носив весь рід.

Батьківщиною квітів вважають південь США і Мексику. Там рослина називали «техаський дзвіночок», «тирлич прерій». Еуст також зустрічається на півдні Америки, в Панамі і на островах Карибського моря. Квітки еустоми зовні схожі на троянду. Тому в народі їх називають ірландська, японська або мексиканська троянда. Рослина може досягати у висоту 60 см, має сині квіти різноманітних відтінків.

Рід включає як дворічні, так і багаторічні рослини. У помірному кліматі квіти вирощують як однорічник. Еустома має добре розвинене кореневище. Верхня частина стебла розгалужується і утворює суцвіття-волоті. Кожна квітка зафіксований на довгому квітконосі. У рід входять 3 види: Ехо, Аврора, Фламенко. Селекціонери сьогодні вивели різні відтінки кольорів.

Букети з квіткою