0cart

Гарантії

Наша місія – нести радість і щастя людям, зробити світ кращим, а Ваші усмішки яскравіше. Для її досягнення ми торгуємо виключно свіжими квітами. Кожен букет індивідуальний і по своєму унікальний. Але щоб знизити Ваші ризики, ми даємо гарантію, що букет або композиція буде повністю відповідати самому вишуканому смаку.

 

 

 

100% свіжості і краси

 

Естетичний вигляд квітки – найголовніше. Щоб ви не ризикували його зіпсувати в дорозі, ми можемо доставити букет самі. Але квіти – ніжні створіння, які не переносять тряску, спеку і будь-яку грубість. У тому випадку, якщо під час перевезення кур’єра, з ним станеться щось жахливе, і композиція втратить товарний вигляд, ми повністю компенсуємо Ваші витрати і зможе доставити новий букет.

 

Замовляючи весільну флористику, Ви можете бути впевнені, що кожен бутон збереже свою красу і аромат протягом усього святкування. Всі квіти будуть доставлені за пару годин до її початку. Композиції та букети складаються індивідуально умілими руками професійних флористів. Якщо квітка пошкоджений, він вибраковується і не включається до замовлення. Здійснюючи покупку в Kvit-Land, Ви нічим не ризикуєте, ні грошима, ні настроєм.